TBEC SIM 2019
3 Nisan 2019 tarihlerinde English Time’da gerçekleştirilen etkinlikte Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, EGE Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesinden katılımcılarla birlikteydik. Etkinliğimizin konusu her yıl düzenlenen EBEC Turkey yarışması ile ilgiliydi. EBEC Turkey’den beklentiler ve daha iyi neler yapabiliriz hakkında konuşuldu ve tartışıldı. EBEC’i güzelleştirmek için fikirler belirtildi. Takım sunumları yapıldı(PR,FR,Topic) ve takımlar ayrılarak kendi aralarında fikir alışverişleri yaptılar.

TBEC SIM 2017
16-17 Aralık 2017 tarihlerinde okulumuzun Ertokuş Bey Dersliklerinde gerçekleştirilen etkinlikte Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, EGE Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesinden katılımcılarla birlikteydik. Etkinliğimizin konusu her yıl düzenlenen EBEC Turkey yarışması ile ilgiliydi. EBEC Turkey’den beklentiler ve daha iyi neler yapabiliriz hakkında konuşuldu ve tartışıldı. EBEC’i güzelleştirmek için fikirler belirtildi. Takım sunumları yapıldı(PR,FR,Topic) ve takımlar ayrılarak kendi aralarında fikir alışverişleri yaptılar.

TBEC SIM 2015
19-20 Aralık 2015 tarihlerinde okulumuzun mühendislik fakültesinde gerçekleştirilen etkinlikte ODTÜ , İTÜ, EGE Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesinden katılımcılarla birlikteydik. Etkinliğimizin konusu her yıl düzenlenen ve final aşamasından bir önceki adım olan TBEC(Turkey BEST Engineering Competition) yani Türkiye BEST Mühendislik yarışmasıydı. Bu sene TBEC’ten beklentiler konuşuldu ve tartışıldı. TBEC’i güzelleştirmek için fikirler belirtildi. Takım sunumları yapıldı(PR,FR,Topic).Yerel BEST grupları yapacakları Local EBEC’ler için sunumlar yaptı. Takımlar ayrılarak kendi aralarında toplantı ve fikir alışverişleri yaptı.

Motivasyon Hafta Sonu Türkiye
2014 yılının Şubat ayında 20 katılımcı ve iki özel misafir ile Isparta’da gerçekleştirdiğimiz etkinlik. BEST hakkında paylaşım yapıp birbirimizi tanıdığımız, organizasyonu kabul sürecinden sonra düzgün bir şekilde tanımaya başladığımız, gündüzleri eğitimin yanı sıra misafirlerimiz ile Eğirdir turu yaptığımız, tüm Türk Yerel BEST Gruplarına açık olan etkinliğimizdir.