[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

****Olá Pessoal! Bonjour les gars! Hallo Jungs! Ahoj kluci! Hola chicos! Hello sracok! Ciao ragazzi! Czesc chlopaki! Herkese Selam!****

Bu yaz, Isparta enerjisini her zamankinden daha fazla kullanacak!

Günümüzde doğa dostu yenilenebilir enerji çeşitleri, gezegenimizin şu anda karşı karşıya olduğu çevresel problemleri yenmek için insanlığın en büyük umutlarından birisidir. Her yıl gezegenimizi daha yeşil ve doğa dostu yapabilmek için tüm ülkeler daha fazla çaba harcayarak, her geçen gün daha fazla güneş panelleri, jeotermal santraller vb. yenilenebilir enerji santralleri kurmaktadırlar. Peki, bu yenilenebilir enerji santrallerinin nasıl çalıştığını, nasıl elektrik üretebildiklerini beraber çalışarak öğrenmek ister misiniz?

Albert Einstein’ın dediği gibi: ‘’Enerji yoktan var, vardan yok edilemez. Sadece bir formdan diğerine dönüştürülebilir ’’. Kurs boyunca dersimizde öğreneceğiniz şey günlük çalışma sonucu elde edilen enerji gece boyunca parti enerjisine dönüşecek!

Avrupanın her köşesinden gelen çılgın insanlarla tanışmak ve bizim efsanevi ruhumuzu yaşamaya hazırsanız o zaman, fizik yasalarına meydan okuyor ve bizimle beraber enerji üretmeye bekliyoruz! Yıllar sonra Isparta hakkında bir şeyler duyduğunda paylaşacak bir çok hikayen ve dünya genelinden bir çok arkadaşın olacak.  Kültürümüz ve geleneklerimiz hakkında bir çok bilgi edinmek ve güneşli çılgın Isparta’da unutamayacağın 10 gün yaşamak istiyorsan aradığın yer tam burası.

PROGRAM

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

HAYATTA KALMA REHBERİ